کانکشن جدید برف نت رونمایی شد

کانکشن جدید برف نت رونمایی شدReviewed by مدیر سایت on Feb 26Rating:

طی آپدیتهای اخیر برف نت بخاطر انواع ویندوزها و کامل نبودن هر ویندوز و قدیمی بودن ویندوز بعضی سیستم های کاربران در فکر برنامه جدیدی شدیم تا بتوانیم کانکشنی سازگار برای انواع ویندوز شدیم!

ماهها تست و بررسی کانکشن ها و انواع ویندوز و برنامه نویسی دقیق توانسته ایم کانکشنی را با کمک برنامه نویسان متخصص آماده کرده ایم که بر روی انواع ویندوزها ( XP , 7 , 8 , 10 , Vista ) و برای بیتهای مختلف ( ۶۴Bit & 32Bit ) تست شده و بدون هیچ باگ و نقصی قابل استفاده میباشد.

از مزیت های این کانکشن جدید انتخاب زبان برنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی میباشد که بعضی از کاربران یا با اصطلاحات فارسی راحت هستند یا با اصطلاحات انگلیسی.

دیگر مزیت آن در دسترس بودن آیکون تلگرام در برنامه است که میتوان با داشتن تلگرام بر روی ویندوز خودتان براحتی با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

پیدا کردن آدرس جدید سایت یکی از مشکلات کاربران است که در بالای کانکشن آیکون ورود به سایت میباشد که کافیست بر روی آن کلیک کنید تا جدیدترین آدرس سایت بدون فیلتر را در اختیار داشته باشید.

در این کانکشن از بهترین سرویسهای پرسرعت و بدون نقص تنظیم ( Config ) شده تا نیاز به تست همه سرویسها نداشته باشید تا براحتی از بهترین سرویسهای فعال و بدون قطعی و افت سرعت استفاده کنید.

کافیست برای دانلود کانکشن روی آیکون صفحه اصلی کلیک کنید و وارد سایت شوید و در منو سایت بر روی آموزش استفاده کلیک کنید و از کانکشن اختصاصی و هوشمند برف نت استفاده کنید.

برف نت فروش انواع وی پی ان

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *