دانلود بیش از ۱میلیون بار نسخه اندروید مایکروسافت اج

دانلود بیش از 1میلیون بار نسخه اندروید مایکروسافت اجReviewed by microsoft on Dec 9Rating: 4.5دانلود بیش از 1میلیون بار نسخه اندروید مایکروسافت اجدانلود بیش از 1میلیون بار نسخه اندروید مایکروسافت اج مرورگر بزرگ مایکروسافت

از زمانی که شرکت بزرگ مایکروسافت نسخه اندرویدی مرورگر مایکروسافت اج را بصورت رسمی به بیرون انتشار داد با عبور از مرز یک میلیون دانلود در یک هفته به دستاورد بزرگی در این محصول رسید.

فقط یک هفته بود که مایکروسافت مرورگر خود که اج است را برای سیستم عامل اندروید منتظر کرده و دانبود این مرورگر از مرز یک میلیون و خارج از تصور عبور کرد.

این مقدار دانلود این نرم افزار باعث موفقیت بزرگی برای کمپانی مایکروسافت است .

اپلیکیشن مایکروسافت اج که مرورگری بزرگ میباشد در حالی که به این آمار توانسته دست یابد که تا قبل از منتشر شدن نسخه نهایی فقط در نسخه پیش نمایش بیشتر پانصد هزار بار دانلود شده بوده است.

خرید اکانت وی پی ان برای کامپیوتر با پینگ خوب

طبق آماری که بیشتر از یک میلیون بار دانلود این مرورگر در گوگل پلی استور ثبت شده و تعداد دانلودی که این اپلیکیشن از بقیه فروشگاههای موجود برای اندروید استفاده شده معلوم نیستش.

این مرورگر مایکروسافت اج در حال حاضر به عنوان سومین اپلیکیشن محبوب و پردانلود در شاخه‌ی اپلیکیشن‌های ارتباطی تلفن های همراه را در گوگل پلی استور توانسته به خود اختصاص داده و دانلود زیاد آن نشانه محبوبیت آن است. اکنون هدف بعدی برای مرورگر اج دست یافتن به آمار ۵ میلیون دانلود است که به‌طور حتم زمان بیشتری برای دست یافتن به آن نیاز است اما مطمئنا با آماری که در یک هفته بیش از یک میلیون دانلود داشته بعید نیست که بتواند بیشترین دانلود را داشته باشد .

مایکروسافت ابتدا در ماه اکتبر مرورگر مایکروسافت اج را برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS‌ در قالب نسخه‌ی پیش‌نمایش منتشر کرد. از قابلیت‌های مرورگر اج مایکروسافت می‌توان به امکان همگام‌سازی اطلاعاتی نظیر رمزهای عبور، لیست‌های برگزیده و همچین لیست مربوط به بوکمارک‌ها بین گجت‌های مختلف اشاره کرد. اج همچنین این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا امکان ادامه‌ی وبگردی در نسخه‌ی موبایل را از پی‌سی پی بگیرند. این ویژگی Continiue on PC نام دارد که با استفاده از آن، کاربران می‌توانند ادامه‌ی وبگردی خود را روی نسخه‌ی اج پی‌سی پیش ببرند.

منبع خبر : WINDOWSCENTRAL

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *