آیفون ۷: ۷ نقطه عطفی که ما را به اینجا آورد

آیفون 7: 7 نقطه عطفی که ما را به اینجا آوردReviewed by اپل خبر on Oct 16Rating: 4.0آیفون 7: 7 نقطه عطفی که ما را به اینجا آوردآیفون 7: 7 نقطه عطفی که ما را به اینجا آورد و هر روزه درحال پیشرفت میباشد, خرید vpn اپل

هفت سال پیش در تاریخ نهم ژانویه، استیو جابز نخستین آیفون را معرفی کرد. این دستگاه از آن زمان به عنوان یک آیکون جهانی تبدیل شده است و در کنار آی پاد، iMac و iPad یکی از اثبات های استعداد ویژه اپل در فروش تکنولوژی به توده ها است.

در واقع، این هنوز هم سودآورترین دستگاه این شرکت است که ۵۳ درصد از درآمد اپل را تولید کرده و درآمد بیشتری (۹۱٫۳ میلیارد دلار) از کل شرکت مایکروسافت رقیب فناوری تولید می کند.

_________________________________________________________________________

خرید کریو, خرید vpn آیفون, خرید vpn اپل, خرید وی پی ان

_________________________________________________________________________

برای کسانی که به دنبال یافتن محصول تا چه حد می آیند، سخنرانی اصلی جابز همچنان یک استاد کلاس در بحث فناوری شرکتی است. شما می توانید گالری زیر را ببینید تا انتخاب هفت قسمت مهم از آیفون را بدست آورید، اما کلمات جابز از سال ۲۰۰۷ به بهترین وجه جذابیت و هیجان –

“امروز سه محصول انقلابی معرفی میکنیم: اول این است که یک آیپد بزرگ با کنترل لمسی است، دومین گوشی تلفن همراه انقلابی است و سومین دستگاه ارتباطی اینترنت پیشرفته است و این سه دستگاه جداگانه نیستند. این یکی است دستگاه، و ما آن را آیفون می نامیم. امروز، اپل قصد دارد گوشی را دوباره اختراع کند. ”

در حال حاظر نیز آیفون ۸ به بازار آمده که گفته میشو شرکت اپل برای نسل های بعدی آیفون درحال برنامه ریزی میباشد.

منبع : independent

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *